Drakiáda

Drakiáda!!! Něco jí chybělo – nefoukal vítr, ani jsme draky nezkoušeli pouštět, bylo by nám jich líto, jak by se ze všech sil snažili vzlétnout, ale pak by zase smutně padali k zemi. Ale jinak jsme si to užili. Strávili jsme totiž společně pátek večer, noc a sobotu až do 4 odpoledne na faře v Krouně. Spali jsme v bytě, zatopili si v krbu, hráli hry, večer jsme si povídali v kostele, pak jsme vyšplhali až do věže a ke zvonům, na vlastní kůži jsme vyzkoušeli pevnost klenby kostela, podívali se na film a šli spát. A v sobotu jsme dopoledne stavěli draky, s chutí jsme snědli výborný oběd, který nám připravila sestra Hnízdilová, pak jsme ještě dozdobili draky a ….. a nic. Vítr jsme sledovali už od rána a marně doufali, že snad přijde. Bývá to v Krouně spíš naopak, ale navadí. Alespoň máme důvod se sejít ještě jednou a pořádně ty naše draky provětrat. Místo pouštění jsme se šli podívat k Pražanům na jehňátka, pak si ještě chvíli hrali a honili se na zahradě a už byl čas jet domů. Bylo nám spolu dobře. Tady je to i vidět.