Slavnost v Ostravě

IMGP1775V neděli 19. června jsme se v evangelickém kostele v Ostravě zúčastnili krásných hudebních bohoslužeb, které vedl synodní senior Daniel Ženatý. Těmito bohoslužbami se završilo tříleté studium 13 varhaníků naší církve. Pod vedením celocírkevního kantora Ladislava Moravetze se zdokonalovali ve hře na varhany a vedení sborového zpěvu. Velmi nás těší, že mezi úspěšnými absolventy tohoto tříletého studia byly také dvě naše varhanice Andrea Boháčová a Jaroslava Pražanová. Samozřejmě jim k úspěšnému završení studia blahopřejeme a těšíme se, že to, co se naučily budou předávat dál nejen v našem sboru při varhanním doprovodu bohoslužeb i vedení našeho malého pěveckého sboru. Na fotografie z této slavnosti se můžete podívat zde.