Oprava kostela v Krouně

Tento týden začínáme s opravou kostele v Krouně. Po díkůvzdání, které jsme oslavovali v neděli 26.října, jsme se již k bohoslužbám přestěhovali na faru a můžeme začít s pracemi v kostele. Čeká nás rozsáhlá oprava zdí interiéru kostela narušených vlhkostí. Nejdříve přijde na řadu osekání provlhlých zdí po obvodu kostela. Začneme tuto sobotu v 8:00 brigádou. Je to práce spíše pro muže a uvítáme další brigádníky. Můžete se přihlásit buď hospodáři br. Liboru Boháčovi (tel. 608 003 506), kurátorovi br. Jiřímu Pražanovi (tel. 721 008 592) nebo faráři Marku Váňovi ( 604 575 015). Můžete také jednoduše přijít bez přihlášení, práce se pro Vás určitě najde. I v dalším průběhu oprav budeme potřebovat ochotné ruce, chcete-li nám tedy pomoci, poslouchejte v kostele ohlášky, sledujte tyto stránky nebo nám zavolejte. V průběhu oprav bude kostel i nadále sloužit k případným pohřebním bohoslužbám a samozřejmě počítáme s tím, že i na Hod Boží vánoční se v kostele sejdeme k oslavě narození našeho Pána. Uvidíme, jak rychle nám práce půjdou a jak daleko tedy o Vánocích s opravami budeme. Až se příští rok na jaře do kostele vrátíme, vše již určitě bude hotovo.