Oprava odvlhčení kostela – finále!

Oprava odvlhčení kostela se opravdu blíží ke konci. Kdo chodíte na bohoslužby, můžete to jistě potvrdit. Cementové desky, které jsou připevněny před osekanými obvodovými zdmi kostela, už jsou opatřeny finálním nátěrem a zbývá jen osadit kovové perforované krycí lišty dole u podlahy a ve vrchní části a nakonec zakončovací dřevěné lišty na vrchní hraně. A také zbývá ještě montáž elektrických zásuvek, kterých pár po obvodu kostela přibylo. Za tím vším jsou samozřejmě stovky hodin brigádnických prací, plánování, promýšlení a hledání postupů. Jsme vděčni všem, kdo se na těchto pracích podíleli i těm, kdo chystali občerstvení či po pracích uklízeli, aby byl kostel zase připraven k bohoslužbám. Postup prací i současný téměř finální stav si můžete prohlédnout zde.